Chonabibe Festiwal 2013 w Opolu Lubelskim

Chonabibe
W dniach 16-17 sierpnia w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim odbędzie się Chonabibe Festiwal. Coś dla siebie znajdą zarówno fani dobrej muzyki jak i sportów ekstremalnych.
Chonabibe Festiwal to wyjątkowa impreza, która co roku zrzesza miłośników muzyki, kultury oraz sportu. Wystąpią m.in.: Łona i Webber, Tabblib, Lilu & DBT, Gooral, Chonabibe i wielu innych utalentowanych muzyków.
W tym roku w nowopowstałym skateparku odbędzie się jeden z największych turniejów rowerów BMX w Polsce. Co więcej, na uczestników czekać będą warsztaty beatboxowe i graffiti, pokazy tańca a śmiałkowie będą mieli niepowtarzalną okazję nauczyć się chodzenia po linie. Z racji tego, że impreza potrwa dwa dni zostanie uruchomione miasteczko namiotowe. 
Bilety:
Za jednodniowy bilet na festiwal zapłacimy 35 zł. Bilety można kupić z dodatkową opcją transportu w dwie strony (Lublin – Opole Lubelskie). Bilet z transportem kosztuje 39 zł. Każdy, kto kupi bilet 2-dniowy w cenie 45 zł będzie miał darmowy wstęp na pole namiotowe. 2-dniowy bilet z transportem kosztuje 49 zł. Bilety można kupić na stronie: www.biletin.pl lub w "Soul'N'Pepper” przy ul. Peowiaków 2 w Lublinie.

strona organizatora: www.festiwal.chonabibe.pl