Bomba Film na Filmoffo, Cykl darmowych projekcji. 7,14,21 lutego 2018.

bomba

Jak zawsze, przed festiwalem, wraz z Bomba Film przygotowujemy dla Was cykl darmowych projekcji kinowych. Tym razem wyświetlimy 3 filmy, a najbliższy pokaz już w środę 7 lutego o 19:00. Gorąco zapraszamy!

Zapraszamy 07 lutego o 19:00 do kina OCK na seans filmu GOODBYE BERLIN w reż. Fatiha Akina.Maik to nastolatek i typowy samotnik: nie ma przyjaciół, dziewczyny i hobby. Wszystko się zmienia w momencie, gdy na jego drodze staje Czik – zawadiacki nastolatek, buntownik i rozrabiaka, który bez skrępowania sięga po alkohol czy wszczyna bójki. Między chłopakami nawiązuje się nić porozumienia, która przeistacza się w przyjaźń – są gotowi niemal na wszystko. Pewnego razu Czik kradnie starą Ładę, którą udają się w spontaniczną podróż – bez mapy, bez planu i bez rodziców. Zaczyna się wielka wakacyjna przygoda, która pozostanie w pamięci chłopaków już na zawsze…

Jazda w nieznane jest pełniejsza ważnych odkryć i niezwykłych doświadczeń, gdy na siedzeniu obok ma się najlepszego kumpla. Dzieło Fatiha Akina laureata Złotego Niedźwiedzia 2004 za film „Głową w mur”. Opowieść o przyjaźni nagrodzona przez Europejską Akademię Filmową 2017 w kategorii Najlepszy Film Młodzieżowy.