27 września - Polskie Państwo Podziemne

ppp

Opolskie Centrum Kultury organizuje w przestrzeni miejskiej wystawę z elementami multimedialnymi, połączoną z żywymi lekcjami historycznymi. W piwnicach Domu Towarowego SZiZ „Samopomoc Chłopska” w Opolu Lubelskim ( dojście od ul. Strażackiej przy Placu Studziennym) uruchomiona zostanie instalacja multimedialna przybliżająca fenomen polskiego ruchu oporu podczas okupacji hitlerowskiej. Ekspozycja przeznaczona będzie wyłącznie dla grup zorganizowanych w dniach 28.09.-03.10.2016r po wcześniejszym umówieniu terminu zwiedzania. Z góry informujemy, że czas spotkania z przewodnikiem to około 60min. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

ppp

27 września Polskie Państwo Podziemne - Opolskie Centrum Kultury organizuje w przestrzeni miejskiej wystawę z elementami multimedialnymi, połączoną z żywymi lekcjami historycznymi.

W piwnicach Domu Towarowego SZiZ „Samopomoc Chłopska” w Opolu Lubelskim ( dojście od ul. Strażackiej przy Placu Studziennym) uruchomiona zostanie instalacja multimedialna przybliżająca fenomen polskiego ruchu oporu podczas okupacji hitlerowskiej. Ekspozycja przeznaczona będzie wyłącznie dla grup zorganizowanych w dniach 28.09.-03.10.2016r po wcześniejszym umówieniu terminu zwiedzania. Z góry informujemy, że czas spotkania z przewodnikiem to około 60min. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!