Październik 2018

Koncert Charytatywny dla Wojtka

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny już 23 listopada!

Zagramy dla małego Wojtka dzielnego wojownika i jego leczenie w Niemczech.

SMS do Polski

Wielkimi krokami zbliżamy się do uroczystych obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ale zanim 11 Listopada mamy dla Was propozycje - wyślijcie "SMS do Polski". Akcja startuje dziś, trwa do 11 listopada. Najciekawsze treści SMS-ów zaprezentujemy w OCK podczas uroczystych obchodów. Święta Niepodległości w 100-letnia rocznicę.

Serdecznie zapraszamy do Kina Opolanka

Repertuar kina na miesiąc listopad:

Kapitan Morten

08/09/10.11.2018 godz. 16:00

Venom 3D

08/09/10.11.2018 godz. 17:45

Kocham Poniedziałki w Kinie Opolanka - sezon 2

Opolskie Centrum Kultury zaprasza Państwa na drugi cykl retransmisji w Kinie Opolanka. Kocham Poniedziałki jak sama nazwa wskazuje będzie odbywać się właśnie w ten dzień tygodnia. Z cyklem startujemy już 19 listopada, retransmisje zawsze o godzinie 18.00.

Uroczyste Obchody Dnia Osób Starszych

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych obchodziliśmy w Opolskim Centrum Kultury w dniu 24 października. Jak co roku tradycyjnie podczas uroczystości związanych z świętem seniorów został wręczony Laur Aktywnego Seniora. Nominacje do statuetki w tym roku otrzymali: - Pani Ewa Iskra, - Pan Jan Goldman, - Pan Ryszard Możdzeń. Laur Aktywnego Seniora był wręczany już po raz 5.

KONKURS PLASTYCZNY

 Zapraszmy serdecznie dzieci od 7 do 15 roku życia z terenu gminy Opole Lubelskie do wzięcia udziełu w konkursie plastycznym pt. "100 lat Niepodległości - 600 lat Opola Lubelskiego". Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie.

Zapraszamy do Kina

Oto nasze propozycje na ostatni weekend października.

Ostatnie seanse

Szanowni Panstwo. W najbliższy poniedziałek zapraszamy na ostatnie dwa seanse filmu KLER, które dołożyliśmy do repertuaru Kina Opolanka na życzenie naszych widzów.

Dzień Osób Starszych

Serdecznie zapraszamy osoby starsze na wydarzenie im poświęcone. W środę 24 października spotkajmy się na uroczystości przyznania statuetki Laur Aktywnego Seniora. Podczas spotkania odbędą się także ciekawe prelekcje, spektakl kabaretowy w wykonaniu grupy teatralnej z Poniatowej oraz poczęstunek. Zapraszamy do sali kinowej Opolskiego Centrum Kultury.