Sierpień 2018

Koncerty Chóru Cantata - 30 sierpnia

Serdecznie zapraszamy na koncerty Chóru Cantata i ich przyjaciół z Florencji, którzy przyjadą do nas do Opola Lubelskiego z samego serca Italii czyli z przepięknej Toskanii.
Zagraniczni goście będą bardzo krótko i intensywnie spędzać u nas czas. W planie ich pobytu nie zabraknie podróży po Opolu Lubelskim jak również Kazimierzu Dolnym.
Najważniejszym punktem przyjazdu jest oczywiście koncert chórów, a nawet dwa pt.”Simual Cantare” na które już dziś zapraszamy.

Popłynęli Chodelką!

W dniu 19.08.2018r Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim zorganizowało spływ kajakowy rzeka Chodelką przez powiat opolski.Uczestniczyło 28 osób.

Małe kino w małym mieście - kino plenerowe w Opolu Lubelskim

kino

W ZWIĄZKU Z NIESPRZYJAJĄCĄ AURĄ PROJEKCJA FILMU "DZIEWCZYNA BEZ RĄK" ODBĘDZIE SIE 24 SIERPNIA 2018 W KINIE OPOLSKIEGO CENTRUM KULTURY O GODZ. 19.00

CHONABIBE FESTIWAL - bilety!

Bilety dwudniowe dla mieszkańców Gminy Opole Lubelskie w cenie 30zł dostępne w Opolskim Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. Zapraszamy!


Spływ kajakowy rzeką Chodelką - relacja

Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim zorganizowało w dniu 28.07.2018r. spływ kajakowy rzeką Chodelką, uczestniczyło 28 osób. Trasa spływu: start Chodlik, Żmijowiska, Kosiorów, Szczekarków, Dobre, Podgórz.