Lipiec 2018

WAKACJE! Oferta OCK.

Oferta wakacyjna Opolskiego Centrum Kultury i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Opolu Lubelskim. Oferta w najbliższych dniach będzie aktualizowana i uzupełniana. 

WAKACJE W OCK

CZERWIEC :
26.06 – 29.06 – WAKACJE W BIBLIOTECE:
DRUGIE ŻYCIE STAREJ KSIĄŻKI – WARSZTATY PLASTYCZNE
UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ – ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE
ROBOT PHOTON W AKCJI – ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA
Z WIZYTĄ W ZAKŁADZIE INTROLIGATORSKIM – WYCIECZKA

Konkursy i zawody na Kąpielisku Miejskim. 29 lipca 2018

szanty

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w konkursach i zawodach w dniu imprezy plenerowej "Szanty i ryby" na Kąpielisku Miejskim w Opolu Lubelskim:

1. Na najciekawszy strój pirata lub marynarza (Przedmiotem konkursu jest przygotowanie najciekawszego przebrania za postać pirata lub marynarza wykonanego według własnego pomysłu oraz jego prezentacja podczas imprezy Szantowej na kąpielisku miejskim)

Szanty i Ryby w Opolu Lubelskim - 29 lipca. Kąpielisko Miejskie w Opolu Lubelskim

Tradycyjnie jak co roku zapraszamy Państwa na Kąpielisko Miejskie by razem przenieść się w klimat mazurskich jezior i razem świętować „Szanty i Ryby w Opolu Lubelskiem”. Tegoroczną edycję stawiamy na integrację poprzez szereg różnego rodzaju konkursów i zawodów m.in.

Letnie kino dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy do Kina Opolanka w sierpniu, w miesiącu w którym zmieniamy formulę naszego kina na rzecz najmłodszych. Zapraszamy na poranki przez cały miesiąc we wtorki i czwartki na seanse w godzinach 10.00 i 12.00. Promocyjne ceny biletów 6zł istnieje możliwość zakupienia karnetu za 50zł, który będzie upoważniał do wejścia na 10 filmów. Bajkowy sierpień dla dzieci i młodzieży.

Piątek 13.07.2018 - KINO PLENEROWE ODWOŁANE!

W związku z niepojącymi prognozami pogody informujemy, iż zaplanowane na dzisiejszy wieczór Kino Plenerowe niestety odwołujemy. O terminie projekcji filmu "Dziewczyna bez rąk" będziemy informować na stronie internetowej i profilu facebook'owym Opolskiego Centrum Kultury.

Zapraszamy do kina stacjonarnego - KINO OPOLANKA FILMY


"Trudne i przewrotne życie Pchły Szachrajki" - Teatr Pokolenie

23 lipca 2018 Teatr Pokolenie działający przy Opolskim Centrum Kultury zaprasza na spektakl komediowy pt. "Trudne i przewrotne życie Pchły Szachrajki".

Jest to już kolejne - tym razem satyryczne - widowisko, z udziałem opolskich aktorów w reżyserii Marka Grabowskiego. W imieniu grupy Pokolenie, wśród której pojawiły się nowe, debiutujące postaci oraz w imieniu Opolskiego Centrum Kultury Zapraszamy!